Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
cz
CZK
Zpět
Kategorie

Často kladené otázky k 4SR

Často kladené otázky k motooblečení 4SR

 

4SR kombinéza, bunda, kalhoty na moto

 

Jak zvolím správnou velikost oblečení 4SR?

Co správně zvolená velikost znamená? Oblečení nebo rukavice mě neškrtí, chrániče jsou pevně na svých místech, cítím se pohodlně. V případě kůže volím těsnější velikost, po čase se přizpůsobí. V případě objednávky přes Eshop se prosím vždy řiďte parametry, které jsou uvedené u každého produktu v záložce „Tabulka velikostí“ a návodem, který je u této tabulky popsán.

 

Jak se starat o oblečení 4SR?

Kožené oděvy myjte vlažnou mýdlovou vodou a měkkým hadříkem, nečistoty odstraňujte nejlépe ihned po návratu z vyjížďky. Mokré oblečení sušte rozložené na dobře větraném místě, mimo zdroj tepla nebo sluneční záření. Na suchou lesklou kůži naneste vrstvu balzámu a nechte vstřebat, přebytečný balzám setřete. V případě, že vlastníte oblečení z matové kůže, aplikace balzámu se vyvarujte! Matné části ošetřete impregnačním sprejem. Textilní moto oblečení nepotřebuje již další péči, přesto ho můžete po vyčištění ošetřit impregnačním sprejem. Kevlarové kalhoty můžete po vyjmutí všech chráničů vyprat ručně na 30°C.

 

Mohu motooblečení 4SR vyprat v pračce?

Ne. U textilních bund a kalhot by se mohla potrhat voděodolná membrána, která by více neplnila svůj účel. Jediné, co lze u tohoto typu oblečení prát v pračce, je vyjímatelná termovložka.

 

Čeho se vyvarovat u oblečení 4SR?

Oblečení, které nepoužíváte nebo sušíte, není dobré nechávat na přímém slunci. Za několik dní mohou totiž barvy vyblednout. Jemné kůže, které 4SR často používá, mohou být lehce poškozeny drsnými povrchy nebo ostrými předměty. Pokud jste si již oblečení poškodili, neváhej se na nás obrátit. Budeme se snažit Vám co nejlépe poradit, jak věc opravit. Vyhněte se nošení kožených věcí světlých barev s tmavými jeansy, které mohou kůži snadno obarvit.

 

Je normální že kůže není na celém oblečení 4SR stejná?

Protože pravá kůže, ze které jsou vyráběny všechny kožené produkty 4SR, je přírodní materiál, může se lišit v tloušťce, pružnosti, i hloubce vzoru. To je to, co ji dělá zvláštní a jedinečnou a nemělo by na ni být nahlíženo jako na nedokonalou.

 

Dá se 4SR oblečení spravit po pádu?

Ano. Na veškeré kožené oblečení 4SR poskytujeme kvalitní záruční a pozáruční servis. Výsledná cena opravy závisí na rozsahu poškození. Zboží, k případným opravám, přijímáme pouze vyčištěné.

 

Chrániče u kevlarových a kožených kalhot mi výškově nesedí, dá se s tím něco dělat?


U všech kevlarových a kožených kalhot (s výjimkou sportovních TR 2) jsou chrániče výškově nastavitelné pomocí suchých zipů, takže si ideální polohu najde každý.

 

Nabízí 4SR zákazkové šití?


Ano, na míru vyrábíme kožené bundy, kalhoty, dvoudílné i jednodílné, závodní kombinézy. Sami velmi dobře víme, jak moc je důležité, aby oblečení perfektně sedělo. Proto se snažíme u každého produktu vycházet z individuálních tělesných proporcí každého jezdce. S tím vším jde ruku v ruce barevné provedení a celkový design, který lze zhotovit v libovolné barevné kombinaci a stylu. A to včetně log sponzorů, jména a čísla. Všechny detaily lze vytvářet ve formě potisku, kožených log, nášivek či laserového vypalování. Napište nám na info@kufrynamoto.cz a obratem obdržíte grafické podklady a doplňující informace. Výsledná cena závisí na složitosti návrhu a jeho následném zpracování. Obecně lze počítat cca s příplatkem 30% až 50% k ceně konfekce.

 

Jak dlouho trvá zakázková výroba oblečení 4SR?


Dodací doba se pohybuje kolem 10 - 12 týdnů.  Záleží také, v jaké fázi sezóny kombinézu objednáte.

 

Jaké používá 4SR chrániče?


Produkty 4SR musejí vždy s rezervou splňovat nejvyšší standardy v oblasti bezpečnosti. Proto nevyrábíme protektory vlastní, ale používáme vždy to nejlepší z daného segmentu, od specializovaných výrobců. Jako jediný výrobce v ČR používáme protektory od evropských jedniček Betac a Pro-Life.

 

Kde v Ostravě lze vyzkoušet motooblečení 4SR?

 

Prodejcem pro Moravskoslezský kraj a Ostravu je Motoshop ( prodejna pro motorkáře) Amtrade www.amtrade.cz , Švermova 2044/76, Ostrava – Mariánské Hory. Tam lze zboží 4SR vyzkoušet a zakoupit. Rovněž je možno zboží 4SR objednat přes náš e-shop.