Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
cz
CZK
Zpět
Kategorie

Ceník přepravy

Ceník přepravy

Česká republika

Jak je to u nás s přepravou?

Zboží dodáváme po celé České a Slovenské republice. Naši partneři v oblasti přepravy jsou PPL a Česká pošta. Pro naše zákazníky rovněž nabízíme možnost osobního převzetí v Ostravě.

Zakládáme si na tom, že přepravujeme levně. U větších nákupů je přeprava ZDARMA. Tedy za dopravu tohoto zboží neplatíte a rádi vám jej dodáme za cenu, kterou vidíte v našem e-shopu. Menší nákupy jsou zpoplatněny dle výše nákupu. Přesnou cenu přepravy uvidíte dle hodnoty nákupu v košíku.

Další možnost je objednané zboží si osobně vyzvednout v Ostravě.

Jak je to s platbou?

Pokud budete chtít platit na dobírku při převzetí zboží hotově při přepravě PPL tato služba vás bude stát 5 Kč. Pokud budete chtít platit na dobírku při převzetí zboží hotově při přepravě Poštou tato služba vás bude stát 40 Kč. Pokud se rozhodnete zaplatit převodem - tato služba vás bude stát 20 Kč. Pokud budete chtít platit na dobírku při převzetí zboží kartou tato služba vás bude stát 50 Kč.

Osobní převzetí

Další možnost je objednané zboží si osobně vyzvednout v Ostravě.

Slovenská republika

Zboží dodáváme po celé Slovenské republice. Naším partnerem v oblasti přepravy jsou PPL a DHL.

Zakládáme si na tom, že přepravujeme levně. U mnoho zboží je nastavena přeprava ZDARMA. Tedy za dopravu tohoto zboží neplatíte a rádi vám jej doručíme za cenu, kterou vidíte v našem e-shopu. V ostatních případech:

Po Slovenské republice přepravujeme PPL (DHL) za 229 Kč. Pokud však nakoupíte nad 6000 Kč bez DPH máte přepravu za 99 Kč. Pokud však nakoupíte nad 7500 Kč bez DPH máte přepravu ZDARMA.

Jak je to s platbou?

U mnoho zboží je nastavena platba ZDARMA. Tedy za platební servis tohoto zboží neplatíte. V ostatních případech je cena za tuto službu 25 Kč. Dobírku uhradíte přepravci při doručení v EUR. Cena z CZK bude na EUR přepočtena v den doručení dle kurzu národní banky.