Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
cz
CZK
Zpět
Kategorie

Představení výrobců

Kappa:

 

 
Italská firma Kappa byla založena s myšlenkou vyrábět doplňky pro motocykly se skvělým poměrem kvality a ceny. Kappa vyrábí montážní sady pro zavazadla, plexiskla, padací rámy, kryty motoru, kufry, zavazadla a mnoho dalších doplňků. Stránky výrobce: https://www.kappamoto.com/

 4SR motooblečení:

 

 Motooblečení 4SR
 
Oblečení pro motorkáře 4SR. Přes náš e-shop, případně partnerskou prodejnu v Ostravě (www.amtrade.cz) můžete objednat Pánské kombinézy jednodílné i dvoudílné. Bundy textilní i kložné. Moto bundy krátké i dlouhé (enduro). Kevlar jeans – tak zvané rifle na motorku. Široký sortiment rukavic na moto. Rukavice racing, chopper, enduro nebo na caffe racer nebo naháče. Kalhoty textilní i kožené. Na silníční moto sportovní, naked, chopper, enduro. Dámské koženeé bundy, rifle, kalhoty, dámské moto rukavice, mototrika, moto mikiny. V nabídce 4SR naleznete také chrániče. Nejčastějí zasíláme přes e-shop nebo naší partnerskou prodejnu Motoshop Ostrava www.amtrade.cz navštěvují zákazníci z těchto měst: Ostrava, Opava, Karviná, Bohumín, Orlová, Havířov, Krnov, Bruntál, Šumperk, Olomouc, Přerov, Nový Jičín, Prostějov, Kroměříž, Zlín, Valašaké Meziříčí, Třinec a další místa hlavně ze Severní Moravy i dalších krajů České republiky.
 

Představení 4SR:

 

„Je úplně jedno, zda jste běžný biker, streetfighter, amatérský závodník, nebo pilot Moto GP… Pokaždé, když sedáte na motorku, my z For Street Racing přemýšlíme, jak udělat vaše oblečení co nejlepší.“
 

4SR je česká firma:

 
4SR česká firma, vyrábějící stylové a funkční motocyklové oblečení té nejvyšší kvality. Sami jsou aktivní motorkáři a závodníci, proto je veškerý design, materiály, vývoj a testování pod naší osobní kontrolou. 4SR nabízí ty nejlepší technologie, bezpečnost a kvalitu. Myšlenkou je, že tyto vlastnosti, které jsou výsadou v nejprestižnějších světových soutěžích, by měly být jednoduše dostupné běžnému jezdci.
 
Na vývoji úzce spolupracují s jezdci z WSBK, MotoGP, IDM, BSB i národního šampionátu a veškeré nabrané poznatky se snažíme aplikovat do výroby. Jako jediný český výrobce dodává do těchto soutěží rukavice.
 

4SR styl oblečení:

 

Styling oblečení 4SR je úzce spjat s kulturou silničních závodů a pouličního ježdění. Vím ale, jak je kolikrát důležitá individualita každého jezdce.
 

U 4SR vždy na prvním místě funkčnost produktu, ne cena či design:

Ve 4SR vyrábí především produkty funkční a bezpečné. Cena či design jsou důležité faktory při rozhodování zákazníka o koupi, to samozřejmě oni vím, především ale přemýšlí o funkčnosti produktu. V sortimentu 4SR nikdy nenaleznete pouze designové výstřelky, každý detail má své opodstatnění.

4SR vývoj a zkušenosti ze závodního prostředí:

Kde nejlépe vyzkoušet v reálných podmínkách nové chrániče či nový střih kombinézy?
Samozřejmě že v závodních podmínkách. A to je důvod, proč na vývoji velice úzce spolupracují se zkušenými závodními jezdci. Například jejich hlavní testovací jezdec Matěj Smrž má s vrcholovými závody již 17letou zkušenost.
 

4SR spolupráce s předními výrobci protektorů:

Produkty 4SR musejí vždy s rezervou splňovat nejvyšší standardy v oblasti bezpečnosti. Proto nevyrábí protektory vlastní, ale používají vždy to nejlepší z daného segmentu, od specializovaných výrobců. Vždy dbají na kvalitu ochrany jezdce, kterou tyto protektory poskytují. 4SR jako jediný výrobce v ČR používá protektory od evropských jedniček Betac a Pro-Life.

4SR kombinéza chrání jezdce, ne certifikace (velice nízké požadavky na certifikaci):

Zákazník, který chce kvalitní motocyklový oděv, by si měl uvědomit, že se o jeho bezpečí stará konkrétní produkt a ne certifikace. Certifikace CE EN 1621-1 má natolik nízké standardy, že ji splní i méně kvalitní výrobky. Produkty 4SR vysoce překračují limity určené touto normou. Z toho důvodu jsou používány i při závodech mistrovství světa.
 

4SR shodné výrobky pro zákazníky jako pro závodní jezdce:

Je úplně jedno, zda jsi pouliční závodník či jezdec mistrovství světa. Pro 4SR jsi stejně důležitý. Produkty 4SR určené zákazníkům jsou vyrobeny ze shodného materiálu, na jejich šití je použita totožná technologie a jsou vybaveny identickými protektory jako výrobky pro 4SR závodníky.

Proč většina českých reprezentantů spolupracuje s 4SR a ne s jinými značkami?

Pouze kvalitní a ověřený výrobce může splnit náročné podmínky světových soutěží.
Kvalita a funkčnost výrobku je tady na prvním místě. Jezdci v motocyklovém sportu nasazují svůj život při každém závodu, a proto důvěřují pouze těm nejlepším. Důkazem správného rozhodnutí je dlouhodobá, opakovaná spolupráce s 4SR.
 

Proč 4SR nepoužívá tvrdé kovové vnější protektory?

Kovové protektory můžeme použít velice snadno. Veškeré protektory, použité na výrobcích 4SR, však musí být podrobeny zátěžovým testům. Žádné kovové protektory neprošly těmito testy, a proto nemohou být použity na produktech 4SR.
 

Proč 4SR výrobky nejsou z klokaní kůže?

4SR umí ušít kombinézu z klokaní kůže, která bude lehčí než stávající, ale zkušenosti z pádů při WSBK, IDM, Moto GP jednoznačně ukazují, že klokaní kůže není nejbezpečnější materiál pro výrobu kombinéz. Důležitější než váha kůže je její pevnost a pružnost, i proto jsou 4SR kombinézy tak odolné.
Oblečení 4SR je vyráběno s důrazem na maximální funkčnost výrobku. Proto jsou používány nejlepší materiály a nejmodernější technologie výroby. Bezpečnost je pro 4SR na prvním místě a veškeré produkty splňují nejvyšší standardy. Toto dokládá i použití 4SR výrobků v těch nejnáročnějších světových soutěžích.
 

4SR kůže:

Pružnost, pevnost a otěruvzdornost, to jsou základní charakteristiky, které musí mít každý díl kůže, použitý na motocyklovém oblečení. Pouze pružná a pevná kůže dokáže odolat nárazu při pádu (nedojde k jejímu roztržení). Následnému prodření zabrání vysoká otěruvzdornost kůže. Pouze kombinéza ušitá z té nejkvalitnější kůže může vydržet závodní nasazení. Na kožené kombinézy a bundy používájí 1,2 mm silnou hovězí useň a to především její svrchní vrstvu zvanou Full Grain. Kůže, kterou používjí, má, díky pečlivému zpracování, dvojnásobnou výdrž co kůže klokaní.

4SR šití:

Stejně jako kůže, je důležitá kvalita šití a použité švy. Nejenom jaké švy jsou použity, ale i kde jsou použity a jak precizně je celý motocyklový oděv sešit dohromady. To vše má vliv na funkčnost a pohyblivost. Samozřejmostí jsou dvojité a trojité bezpečnostní švy, ale to je pouze malá část z celkové technologie šití. Pouze nejkvalitněji šité produkty naleznete v tak náročném prostředí jako je Moto GP, WSBK, IDM a další.

4SR chrániče:

Kvalitní protektory jsou absolutním základem špičkového oblečení na motocykl. For Street Racing používá chrániče značek Betac, ProLife a YF protectors. Veškeré naše chrániče několikanásobně převyšují normu certifikace 1621-1. Plynule vstřebávají energii nárazu a přitom neomezují v pohybu.

4SR pohyblivost:

Kromě celkové bezpečnosti je neméně důležitá flexibilita a celkový komfort. V motocyklovém oblečení se musíte cítit bezpečně a přitom příjemně. Proto je celkový střih všech věcí přizpůsoben tak, aby neomezoval v pohybu. Na kombinézách je použito velké množství kevlarové streče a flexibilních prvků a to jak v rozkroku, tak na rukávech.
 

4SR kvalita:

Nejlepší referencí kvality jsou závodníci, kteří 4SR produkty používají. Kombinézy a rukavice 4SR, můžete vidět v závodech Grand Prix, World Superbike, IDM, ICV, MČR. 4SR je jediný český výrobce, který dodává do těchto soutěží rukavice a jeden ze dvou českých výrobců, který dodává do těchto soutěží kožené kombinézy.
 

S 4SR jezdí například tito závodníci:

 
Jakub Smrž http://www.pr-racing.co.uk/ , www.fansofsmrz.com , http://on.fb.me/19qSkA6 , https://twitter.com/KubaSmrz96
 
Matěj Smrž http://www.pr-racing.co.uk/ , http://www.fansofsmrz.cz/ , http://on.fb.me/19qSkA6 , https://twitter.com/MatejSmrz
 
James Ellison www.teamtractioncontrol.com , http://www.jamesellison.co.uk , http://on.fb.me/1MEqxKG , https://twitter.com/racingellison
 
William Dunlop http://www.tycobmw.com/ , http://www.williamdunlopracing.co.uk/ , http://on.fb.me/1DrhbAi , https://twitter.com/Dunlop6
 
Míra Popov http://www.montazebrozgp.com/ , http://www.miroslavpopov.com/ , http://on.fb.me/1JfVTHn
 
Lukáš Pešek http://penz13.com , http://www.pesek52.cz , https://www.facebook.com/lukaspesek52
 
Crazy Day Team http://www.crazyday.cz/ , http://on.fb.me/1AYvJ4X

 

Plexiskla MRA

Plexi plexiskla MRA moto

Německý výrobce plexiskel s více než 25-ti letou tradicí. Specialista na motocyklové plexiskla. Použivaný materiál je speciálně modifikované PMMA. MRA vyrábí nástavce na plexiskla takzvané zvýšení, plexiskla tvaru racing, originál, spoiler a turistické. Specialitou je nastavitelné plexisklo Vario Screen. Na prvotřídní kvalitu spolehají jezdci Moto GP, Moto 2, Moto 3, Supebike, Endurance. Veškerý vývoj , výzkum a výroba probíhá u MRA. Výrobky jsou prodávany po celém světě. MRA je držitelem EN ISO 9001:2000.